KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13242030
nr 1324 2030
Paul Keane
(f. 1964), Storbritannien
Signerad. Akvarell. 15x11 cm
Paul Keane, bildkonstnär född i London 1964.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:14:44
28/4 20:04:03